Tworzenie sprzedających sklepów internetowych na platformie Sklepper!

Tworzenie indywidualnych sklepów internetowych - to długi i kosztowny proces, który składa się z tysięcy szczegółów. Przy tym nie wolno lekceważyć znaczenie któregokolwiek z tych składników, ponieważ tylko łącznie zagwarantują niezawodne i stabilne wyniki i pewność uzyskania dochodu.

Cały proces tworzenia sklepu internetowego można podzielić na następujące etapy:

1. Przygotowanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ);

2. Przygotowanie projektów wyglądu przyszłego sklepu internetowego;

3. Zatwierdzenie projektu przez Klienta;

4. Układ;

5. Programowanie funkcjonału;

6. Testowanie sklepu;

7. Uruchomienie nowego sklepu internetowego.

Tworzenie sklepów internetowych na platformie Sklepper jest szybkie i tanie, ponieważ wszystkie z powyższych etapów są maksymalnie uproszczone i zautomatyzowane bez jakiejkolwiek utraty jakości. Poziom tworzonych sklepów równie wysoki, jak przy indywidualnym podejściu. A co najważniejsze - nie trzeba już tracić czasu ani sił na przygotowanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia! Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu najbardziej skomplikowanych i niezwykle atrakcyjnych sklepów internetowych, więc dziś oferujemy Państwu ładny, wygodny, a co najważniejsze - sprzedający sklep internetowy w krótkim terminie za odpowiednią cenę.

Zazwyczaj na etapie tworzenia sklepu internetowego zaleca się konsultację z kompetentnym SEO-specjalistą, który już na początkowym etapie wskaże te wymagania do funkcjonału sklepu internetowego, które są absolutnie niezbędne dla dalszego pomyślnego pozycjonowania. Wstępna konsultacja z SEO-specjalistą skutkuje zaoszczędzeniem czasu pracy projektantów i Państwa pieniędzy. Jeśli chodzi o tworzenie sklepu internetowego na naszej platformie Sklepper, to ona już zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Lata pracy z właścicielami różnych sklepów - to olbrzymie doświadczenie, które wdrożyliśmy do każdej funkcji naszej platformy. Łatwość i komfort - to jest to, co otrzymuje każdy nasz klient + piękny design, który może być wybrany z setek opcji i dostosowany do własnych potrzeb.

W każdym razie, bardzo dobrze tuż po stworzeniu sklepu internetowego, a przed jego uruchomieniem mieć pod ręką robocze jądro semantyczne, opracowane specjalnie dla danej grupy towarów. To pomoże Państwu uruchomić już przygotowany do pozycjonowania sklep, ponieważ będzie można ustawić automatyczne generowanie meta tagów dla każdej strony z uwzględnieniem niezbędnych słów kluczowych, napisać lub zamówić  napisanie opisów towarów, które już będą zawierać słowa kluczowe. Wielu właścicieli sklepów pomija ten punkt i najpierw wydają przyzwoitą kwotę na opis towarów, a następnie zwracają się do SEO-specjalistów, którzy rzeczywiście wykonują podwójną robotę wstawiając słowa kluczowe do przygotowanych opisów, a często po prostu przepisują opisy w stylu SEO. Dlatego ważne jest, aby pamiętać o przygotowaniu semantycznego jądra przed początkiem wszystkich prac z kontentem sklepu internetowego. Im bardziej przemyślane jest przygotowanie sklepu do uruchomienia, tym szybciej on otrzyma "tytuł" SPRZEDAJĄCYJ

Życzymy przyjemnych sprzedaży na platformę Sklepper!